مشخصات و شرایط دوره
دوره ۴۰ روزه

وقتی به هفته‌های آخر پیش از کنکور می‌رسیم، اوضاع با قبل خیلی فرق می‌کنه. توی این هفته‌های آخر رقابت برای جلو افتادن از بقیه داوطلبا به اوج می‌رسه و هرکسی با هر ترفندی می‌خواد که حتی با اختلاف یه تست درست بیشتر، رتبه کنکورش رو بهتر کنه. خب البته استفاده از این مدت باقی‌مونده همین‌جوری الکی هم که نیست؛ کلی قلق و ریزه‌کاری داره که اگه اونا رو یاد بگیری می‌تونی یه سر و گردن از بقیه بالاتر باشی. 

خانه مطالعه یوحنا توی این سال‌ها تونسته با استفاده از همین شگردها و ریزه‌کاری‌ها کلی داوطلب رو راهی دانشگاه کنه. برای این کار کافیه که توی قرنطینه ۴۰ روزه خانه یوحنا ثبت نام کنی و توی این چند هفته آخر مونده تا کنکور، سکان کشتی خودت رو بسپری دست ناخدا. البته لازم نیست نگران موضوع کرونا و رعایت پروتکل‌هاهم باشی. آخه یوحنا فکر اینجا رو هم کرده و امسال علاوه بر قرنطینه‌ حضوری، قرنطینه‌های آنلاین رو هم برات در نظر گرفته. یعنی صبح همین که چشمت رو باز می‌کنی توی قرنطینه‌ای و داری خودت رو برای کنکور آماده می‌کنی.


محل برگزاری  :

امسال برای اینکه بتونی توی اردوی مطالعاتی نوروز شرکت کنی، فرقی نمی‌کنه کجای این کشور باشی. کافیه یه موبایل یا تبلت داشته باشی و یه مقدار ایترنت؛ و البته یه اراده قوی برای موفقیت توی کنکور.


زمان برگزاری :

اردوی ما زودتر از همه اردوهای نوروزی شروع می‌شه تا داوطلبا فزصت بیشتری برای مطالعه و جمع‌بندی داشته باشن؛ ما از ۲۳ اسفند می‌ریم توی اردو و تا ۱۵ فروردین قراره یه اردوی مطالعاتی شاد، پرانرژی و مفید داشته باشیم. البته اون وسطا سه روز هم تعطیلی براتون در نظر گرفتیم.

شرایط و قوانین یوحنا را می پذیرم
* جهت تکمیل فرآیند خرید ابتدا باید شرایط را بپذیرید
کد تخفیف
صورت حساب
هزینه دوره
3000000 تومان
تخفیف
قابل پرداخت
3000000 تومان